Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím. Oboznámiť sa podrobnejšie

O tejto stránke

Oproti iným stránkam s inzerciou je náš web robený priamo na predaj a nákup kníh. Ak máte záujem o určité žánre, alebo konkrétne knihy, nemusíte neustále používať vyhľadávanie, čo môže často zabrať veľa času. Aké výhody má používanie našej stránky?

  • Kategórie kníh sú robené za účelom čo najväčšej prehľadnosti. Ak ste sa niekedy snažili nájsť nejakú knihu v skupinách na Facebooku, alebo iných stránkach, určite ste všimli, že rozdelenie na žánre/kategórie je nedostatočné, alebo žiadne. Väčšina kníh potom nezodpovedá tomu, čo vás zaujíma. Na našej stránke si však môžete vybrať jednotlivé kategórie, ktoré budete sledovať. Všetky inzeráty, ktoré patria pod kategórie, ktoré sledujete, sú dostupné v sekcii Sledované kategórie na hornej lište.
  • Okrem sledovania kategórií máte taktiež možnosť sledovať položky - môžete napríklad napísať meno autora/knihy a tieto položky sa uložia. Nemusíte teda pravidelne vyhľadávať každú knihu/položku, ale stačí prejsť na sekciu Sledované položky a pozrieť sa, či niekto pridal inzerát s knihami, ktoré vás zaujímajú.
  • Predajcu môžete pri každom inzeráte kontaktovať zaslaním emailu. Prihlásení užívatelia môžu taktiež využiť správy priamo na stránke a po vzájomnej komunkácii aj ohodnotiť užívateľov.
  • Ak sa na našej stránke nachádza kniha, o ktorú máte záujem, určite ju tu rýchlo nájdete.
    V prípade, že by ste mali akékoľvek otázky, alebo návrhy na zlepšenie fungovania tejto stránky, môžete nám napísať.
  • Registrovať sa môžete rýchlo a jednoducho cez email alebo cez Facebook.
    Vytvoriť účet